SummerFest/2023: Difference between revisions
From Growtopia Wiki
More actions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 25: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Slippers in Sand}} | |{{ItemLink|Slippers in Sand}} | ||
|rowspan= | |{{TableRecipeSurprise|SS}} | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Leaf Propeller}} | |||
|rowspan=3|{{TableRecipeSurprise|SSS}} | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Leaf Wings}} | |{{ItemLink|Leaf Wings}} | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink| | |{{ItemLink|Neptune's Armor}} | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2|{{ItemLink|Phoenix Sickles}} | |rowspan=2|{{ItemLink|Phoenix Sickles}} | ||
Revision as of 13:56, 13 July 2023
SummerFest 2023 started on July 13, 2022.