Template:PaddyNavbar: Difference between revisions
Template page
More actions
FandomDesktop support |
m 2022 |
||
| Line 39: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
|style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:Paddy21.png|150px|link=St. Patrick's Week/2021]] | |style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:Paddy21.png|150px|link=St. Patrick's Week/2021]] | ||
|- | |||
|style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:Paddy22.png|150px|link=St. Patrick's Week/2022]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[St. Patrick's Week/2021|St. Patrick's Week 2021]]''' | |'''[[St. Patrick's Week/2021|St. Patrick's Week 2021]]''' | ||
|- | |||
|'''[[St. Patrick's Week/2022|St. Patrick's Week 2022]]''' | |||
|} | |} | ||
---- | ---- | ||