Template:PaddyNavbar: Difference between revisions
Template page
More actions
No edit summary |
FandomDesktop support |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
---- | ---- | ||
{| style="text-align:center; margin:auto;" | {| style="text-align:center; margin:auto; width:600px;" | ||
| class="hovernav" | [[File:Paddy13.png|150px|link=St. Patrick's Week/2013]] | |- | ||
| class="hovernav" | [[File:Paddy14.png|150px|link=St. Patrick's Week/2014]] | |style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:Paddy13.png|150px|link=St. Patrick's Week/2013]] | ||
| class="hovernav" | [[File:Paddy15.png|150px|link=St. Patrick's Week/2015]] | | | ||
| class="hovernav" | [[File:Paddy16.png|150px|link=St. Patrick's Week/2016]] | |style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:Paddy14.png|150px|link=St. Patrick's Week/2014]] | ||
| class="hovernav" | [[File:Paddy17.png|150px|link=St. Patrick's Week/2017]] | | | ||
| class="hovernav" | [[File:Paddy18.png|150px|link=St. Patrick's Week/2018]] | |style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:Paddy15.png|150px|link=St. Patrick's Week/2015]] | ||
| class="hovernav" | [[File:Paddy19.png|150px|link=St. Patrick's Week/2019]] | | | ||
| class="hovernav" | [[File:Paddy20.png|150px|link=St. Patrick's Week/2020]] | |style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:Paddy16.png|150px|link=St. Patrick's Week/2016]] | ||
| class="hovernav" | [[File:Paddy21.png|150px|link=St. Patrick's Week/2021]] | |- | ||
|'''[[St. Patrick's Week/2013|St. Patrick's Week 2013]]''' | |||
| | |||
|'''[[St. Patrick's Week/2014|St. Patrick's Week 2014]]''' | |||
| | |||
|'''[[St. Patrick's Week/2015|St. Patrick's Week 2015]]''' | |||
| | |||
|'''[[St. Patrick's Week/2016|St. Patrick's Week 2016]]''' | |||
|} | |||
{| style="text-align:center; margin:auto; width:600px;" | |||
|- | |||
|style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:Paddy17.png|150px|link=St. Patrick's Week/2017]] | |||
| | |||
|style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:Paddy18.png|150px|link=St. Patrick's Week/2018]] | |||
| | |||
|style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:Paddy19.png|150px|link=St. Patrick's Week/2019]] | |||
| | |||
|style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:Paddy20.png|150px|link=St. Patrick's Week/2020]] | |||
|- | |||
|'''[[St. Patrick's Week/2017|St. Patrick's Week 2017]]''' | |||
| | |||
|'''[[St. Patrick's Week/2018|St. Patrick's Week 2018]]''' | |||
| | |||
|'''[[St. Patrick's Week/2019|St. Patrick's Week 2019]]''' | |||
| | |||
|'''[[St. Patrick's Week/2020|St. Patrick's Week 2020]]''' | |||
|} | |||
{| style="text-align:center; margin:auto; width:600px;" | |||
|- | |||
|style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:Paddy21.png|150px|link=St. Patrick's Week/2021]] | |||
|- | |||
|'''[[St. Patrick's Week/2021|St. Patrick's Week 2021]]''' | |||
|} | |} | ||
---- | ---- | ||