Template:WinterFestNavbar: Difference between revisions
Template page
More actions
No edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 35: | Line 35: | ||
| | | | ||
|'''[[WinterFest/2020|WinterFest 2020]]''' | |'''[[WinterFest/2020|WinterFest 2020]]''' | ||
|} | |||
{| style="text-align:center; margin:auto; width:600px;" | |||
|- | |||
|style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:WinterFest21.png|150px|link=WinterFest/2021]] | |||
|- | |||
|'''[[WinterFest/2021|WinterFest 2021]]''' | |||
|} | |} | ||
---- | ---- | ||