Template:NutcrackerTable: Difference between revisions
Template page
More actions
ExplodingLab (talk | contribs) No edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 3: | Line 3: | ||
! scope="col" | Item | ! scope="col" | Item | ||
! scope="col" | Cost | ! scope="col" | Cost | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Nutcracker Toy Block}} | |||
|5 [[World Lock]]s | |||
|- | |||
|{{ItemLink|Krampus Crampons}} | |||
|20 [[World Lock]]s | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Candy Cane Shades}} | |{{ItemLink|Candy Cane Shades}} | ||
| Line 8: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Ice Horse}} | |{{ItemLink|Ice Horse}} | ||
|20 [[World Lock]]s | |20 [[World Lock]]s | ||
|- | |- | ||
| Line 16: | Line 19: | ||
|30 [[World Lock]]s | |30 [[World Lock]]s | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Nutcracker | |{{ItemLink|Nutcracker Mask}} | ||
|50 [[World Lock]]s | |50 [[World Lock]]s | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Nutcracker | |{{ItemLink|Nutcracker Coat}} | ||
|50 [[World Lock]]s | |50 [[World Lock]]s | ||
|- | |- | ||