Template:HomemadeFishTacoRecipe: Difference between revisions
Template page
More actions
Created page with "{| class="article-table" border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="width: 500px;" |- ! scope="col" |Ingredient ! scope="col" |Time |- |{{ItemLink|Habanero Pepper}} |0s..." |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="article-table" border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="width: | {| class="article-table" border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="width: 675px;" | ||
|- | |- | ||
! scope="col" |Ingredient | ! scope="col" |Ingredient | ||
! scope="col" |Time | ! scope="col" |Time | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink| | |{{ItemLink|Salsa}} | ||
|0s | |0s | ||
|- | |- | ||
| Line 14: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Fish Chunk}} | |{{ItemLink|Fish Chunk}} | ||
| | |33s | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Swiss Cheese Block}} | |{{ItemLink|Swiss Cheese Block}} | ||
| | |56s | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Lettuce}} | |{{ItemLink|Lettuce}} | ||
| | |1m 5s | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Salt}} | |{{ItemLink|Salt}} | ||
| Line 27: | Line 24: | ||
|{{ItemLink|Pepper}} | |{{ItemLink|Pepper}} | ||
|Anytime (optional spice) | |Anytime (optional spice) | ||
|- | |||
|{{Sprite|Fist}} [[Punching|Punch]] at perfect | |||
|1m 6s | |||
|} | |} | ||