Winter Clash/Winter Awards: Difference between revisions
From Growtopia Wiki
More actions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Galleon's Mast}} | |{{ItemLink|Galleon's Mast}} | ||
|Obtained from [[Winter Awards]]. | |||
|- | |||
|{{ItemLink|Galleon's Mast - Crossbeam}} | |||
|Obtained from [[Winter Awards]]. | |Obtained from [[Winter Awards]]. | ||
|- | |- | ||