Winter Clash/Winter Awards: Difference between revisions
From Growtopia Wiki
More actions
LegenSceptil (talk | contribs) No edit summary |
LegenSceptil (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 64: | Line 64: | ||
|{{ItemLink|Knight's Helm - Crusader}} | |{{ItemLink|Knight's Helm - Crusader}} | ||
|Obtained from [[Winter Awards]]. | |Obtained from [[Winter Awards]]. | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Lyre}} | |||
|Obtained from [[Winter Awards]] | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Murder Hole - Hot Liquid Tar}} | |{{ItemLink|Murder Hole - Hot Liquid Tar}} | ||