Guilds (update): Difference between revisions
From Growtopia Wiki
More actions
mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 56: | Line 56: | ||
|{{ItemLink|Guild Potion - Black Mixer}} | |{{ItemLink|Guild Potion - Black Mixer}} | ||
|Comsume a [[Guild Chest]] | |Comsume a [[Guild Chest]] | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Guild Lock}} | |||
|Create a [[Guilds|Guild]] | |||
[[Category:Monthly Updates]] | |||
Revision as of 19:02, 1 April 2018