Guide:Splicing/Recipe T6: Difference between revisions
From Growtopia Wiki
More actions
m →Tier 7 |
m →Tier 6 |
||
| Line 89: | Line 89: | ||
|{{ItemLink|Olde Timey Radio}} | |{{ItemLink|Olde Timey Radio}} | ||
|Splicing [[Toilet]] Seed + [[Dungeon Door]] Seed. | |Splicing [[Toilet]] Seed + [[Dungeon Door]] Seed. | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Orange}} | |||
|Splicing [[Poppy]] Seed + [[Bush]] Seed. | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Patent Leather Shoes}} | |{{ItemLink|Patent Leather Shoes}} | ||
| Line 155: | Line 158: | ||
|{{ItemLink|Wooden Chair}} | |{{ItemLink|Wooden Chair}} | ||
|Splicing [[Wooden Platform]] Seed + [[Toilet]] Seed. | |Splicing [[Wooden Platform]] Seed + [[Toilet]] Seed. | ||
|} | |} | ||