Guide:Splicing/Recipe T1: Difference between revisions
From Growtopia Wiki
More actions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 242: | Line 242: | ||
|{{ItemLink|Pastel Bricks}} | |{{ItemLink|Pastel Bricks}} | ||
|Splicing [[Magic Egg]] + [[Bricks]] Seed. | |Splicing [[Magic Egg]] + [[Bricks]] Seed. | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Pastel Pants}} | |||
|Splicing [[Magic Egg]] + [[Daisy]] Seed. | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Poppy}} | |{{ItemLink|Poppy}} | ||