Guide:Splicing/Recipe T1: Difference between revisions
From Growtopia Wiki
More actions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 300: | Line 300: | ||
|{{ItemLink|Brown Shoes}} | |{{ItemLink|Brown Shoes}} | ||
|Splicing [[Brown Block]] Seed + [[Cave Background]] Seed. | |Splicing [[Brown Block]] Seed + [[Cave Background]] Seed. | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Bunny Mask}} | |||
|Splicing [[Magic Egg]] + [[Flowery Wallpaper]] Seed. | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Bush}} | |{{ItemLink|Bush}} | ||
|Splicing [[Poppy]] Seed + [[Rose]] Seed. | |Splicing [[Poppy]] Seed + [[Rose]] Seed. | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Cyclopean Visor}} | |{{ItemLink|Cyclopean Visor}} | ||