Template:AppleStrudelRecipe: Difference between revisions
Template page
More actions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
|2× {{ItemLink|Sugar}} | |2× {{ItemLink|Sugar}} | ||
|Anytime (optional spice) | |Anytime (optional spice) | ||
|- | |||
|{{Sprite|Fist}} [[Punching|Punch]] at perfect | |||
|1m 23s | |||
|} | |} | ||