Template:EggsBenedictRecipe: Difference between revisions
Template page
More actions
mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Bacon}} | |{{ItemLink|Bacon}} | ||
| | |10s | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Milk}} | |{{ItemLink|Milk}} | ||
| | |26s | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Salt}} | |{{ItemLink|Salt}} | ||
|Anytime (optional spice) | |Anytime (optional spice) | ||
|- | |||
|{{Sprite|Fist}} [[Punching|Punch]] at perfect | |||
|1m | |||
|} | |} | ||