Guilds (update): Difference between revisions
From Growtopia Wiki
More actions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Guild Chest}} | |{{ItemLink|Guild Chest}} | ||
|20,000 [[Gems]] in the [[Growtopia Store]] (x10) | |20,000 [[Gems]] in the [[Growtopia Store]] (x10) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 56: | Line 56: | ||
|{{ItemLink|Guild Potion - Black Mixer}} | |{{ItemLink|Guild Potion - Black Mixer}} | ||
|Comsume a [[Guild Chest]] | |Comsume a [[Guild Chest]] | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Guild Lock}} | |||
|Create a [[Guilds|Guild]] | |||
[[Category:Monthly Updates]] | |||
Revision as of 17:37, 1 April 2018