Guide:Splicing/Recipe T6: Difference between revisions
From Growtopia Wiki
More actions
RandomCrabby (talk | contribs) |
|||
| Line 125: | Line 125: | ||
|{{ItemLink|Stalagmite}} | |{{ItemLink|Stalagmite}} | ||
|Splicing [[Cave Dirt]] Seed + [[Death Spikes]] Seed. | |Splicing [[Cave Dirt]] Seed + [[Death Spikes]] Seed. | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Stalactite}} | |||
|Splicing [[Dark Cave Background]] Seed + [[Death Spikes]] Seed. | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Sword}} | |{{ItemLink|Sword}} | ||