Guide:Splicing/Recipe T1: Difference between revisions
From Growtopia Wiki
More actions
mNo edit summary |
m →Tier 5 |
||
| Line 253: | Line 253: | ||
!Items | !Items | ||
!Splicing Recipes | !Splicing Recipes | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Barn Block}} | |||
|Splicing [[Super Crate Box]] Seed + [[Red Block]] Seed. | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Biker Stache}} | |{{ItemLink|Biker Stache}} | ||
| Line 394: | Line 397: | ||
|{{ItemLink|Worthless Rags}} | |{{ItemLink|Worthless Rags}} | ||
|Splicing [[Dirt]] Seed + [[Mud Glob]] Seed. | |Splicing [[Dirt]] Seed + [[Mud Glob]] Seed. | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Window Curtains}} | |{{ItemLink|Window Curtains}} | ||