Template:WinterFestNavbar: Difference between revisions
Template page
More actions
No edit summary |
No edit summary |
||
| (7 intermediate revisions by 3 users not shown) | |||
| Line 9: | Line 9: | ||
| | | | ||
|style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:WinterFest16.png|150px|link=WinterFest/2016]] | |style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:WinterFest16.png|150px|link=WinterFest/2016]] | ||
| | |||
|style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:WinterFest17.png|150px|link=WinterFest/2017]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[WinterFest/2013|WinterFest 2013]]''' | |'''[[WinterFest/2013|WinterFest 2013]]''' | ||
| Line 17: | Line 19: | ||
| | | | ||
|'''[[WinterFest/2016|WinterFest 2016]]''' | |'''[[WinterFest/2016|WinterFest 2016]]''' | ||
| | |||
|'''[[WinterFest/2017|WinterFest 2017]]''' | |||
|} | |} | ||
{| style="text-align:center; margin:auto; width:600px;" | {| style="text-align:center; margin:auto; width:600px;" | ||
|- | |- | ||
|style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:WinterFest18.png|150px|link=WinterFest/2018]] | |style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:WinterFest18.png|150px|link=WinterFest/2018]] | ||
| | | | ||
| Line 27: | Line 29: | ||
| | | | ||
|style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:WinterFest20.png|150px|link=WinterFest/2020]] | |style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:WinterFest20.png|150px|link=WinterFest/2020]] | ||
| | |||
|style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:WinterFest21.png|150px|link=WinterFest/2021]] | |||
| | |||
|style="width: 20%;" class="hovernav" | [[File:WinterFest22.png|150px|link=WinterFest/2022]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[WinterFest/2018|WinterFest 2018]]''' | |'''[[WinterFest/2018|WinterFest 2018]]''' | ||
| | | | ||
| Line 35: | Line 39: | ||
| | | | ||
|'''[[WinterFest/2020|WinterFest 2020]]''' | |'''[[WinterFest/2020|WinterFest 2020]]''' | ||
| | |||
|'''[[WinterFest/2021|WinterFest 2021]]''' | |||
| | |||
|'''[[WinterFest/2022|WinterFest 2022]]''' | |||
|} | |||
{| style="text-align:center; margin:auto; width:600px;" | |||
|- | |||
|style="width: 33%;" class="hovernav" | [[File:WinterFest23.png|150px|link=WinterFest/2023]] | |||
| | |||
|style="width: 33%;" class="hovernav" | [[File:WinterFest24.png|150px|link=WinterFest/2024]] | |||
| | |||
|style="width: 34%;" class="hovernav" | [[File:WinterFest25.png|150px|link=WinterFest/2025]] | |||
|- | |||
|'''[[WinterFest/2023|WinterFest 2023]]''' | |||
| | |||
|'''[[WinterFest/2024|WinterFest 2024]]''' | |||
| | |||
|'''[[WinterFest/2025|WinterFest 2025]]''' | |||
|} | |} | ||
---- | ---- | ||